Przedstawiamy możliwe do udokumentowania informacje o sędziach, którzy uczestniczyli w procesie kształtowania tzw. neo-KRS oraz sędziach i innych prawnikach, którzy zdecydowali się na udział w wadliwej procedurze nominacyjnej.

Listy poparcia dla kandydatów do neokrs

Dariusz Drajewicz (2018)

Kandydat

Dariusz Drajewicz

Pełnomocnik

Łukasz Kluska

Podpisy

Imię i nazwisko Instytucja
Robert Bełczącki SR Warszawa Mokotów
Michał Krzysztof Bukiewicz SR Warszawa Praga-Południe
Kamil Cichowski SR Łódź Śródmieście
Edyta Zofia Dzielińska SR Warszawa M. St.
Marek Gajdecki SR Jelenia Góra
Jakub Iwaniec SR Warszawa Mokotów
Rafał Kierzynka SO Gorzów Wlkp
Łukasz Kluska SR Pruszków
Marek Korczyński SR Piaseczno
Grzegorz Krzysztofiuk SR Warszawa Mokotów
Maciej Mitera SR Warszawa Wola
Paweł Mroczkowski SR Janów Podlaski
Katarzyna Naszczyńska SR Warszawa Praga-Południe
Joanna Oliwa SR Warszawa-Żoliborz
Dariusz Pawłyszcze SO Kraków
Joanna Przanowska-Tomaszek SR Warszawa Praga-Południe
Rafał Puchalski SR Jarosław
Andrzej Skowron SR Tarnów
Agnieszka Stachniak-Rogalska SR Warszawa Żoliborz
Tomasz Szmydt WSA Warszawa
Henryk Juliusz Walczewski SR Kraków Śródmieście
Agnieszka Anna Walkowiak SR Elbląg
Konrad Wytrykowski SO Legnica
Paweł Krystian Zwolak SR Janów Lubelski
Jacek Łabuda SO Warszawa-Praga

Jarosław Dudzicz (2018)

Kandydat

Jarosław Dudzicz

Pełnomocniczka

Anna Kuśnierz-Milczarek

Podpisy

Imię i nazwisko Instytucja
Izabela Bieńko-Maj SR Dąbrowa Górnicza
Dorota Bobrowicz SR Gorzów Wielkopolski
Irena Bochniak SR Kraków Podgórze
Dorota Charkiewicz SR Warszawa M. St.
Łukasz Ciszewski SR Katowice Zachód
Anna Dalkowska SR Gdynia
Agnieszka Gołaszewska SR Warszawa M. St.
Grzegorz Grzyb SR Katowice Zachód
Jakub Iwaniec SR Warszawa Mokotów
Rafał Jaroszewski SR Iława
Marek Jaskulski SR Poznań Stare Miasto
Małgorzata Kanigowska-Wajs SR Warszawa Praga-Południe
Rafał Kierzynka SO Gorzów Wlkp
Jędrzej Maksymilian Kondek SR Warszawa M. St.
Anna Kuśnierz-Milczarek SR Gorzów Wielkopolski
Mariola Marczek SR Słubice
Bartłomiej Migda SR Kraków Nowa Huta
Maciej Mitera SR Warszawa Wola
Katarzyna Naszczyńska SR Warszawa Praga-Południe
Maciej Nawacki SR Olsztyn
Dagmara Pawełczyk-Woicka SR Kraków Podgórze
Sebastian Petlik SR Sulęcin
Patryk Poniatowski SR Katowice Zachód
Sebastian Popiołek SR Słubice
Michał Przysiecki SR Słubice
Rafał Puchalski SR Jarosław
Przemysław Radzik SR Krosno Odrzańskie
Krzysztof Rataj SR Słubice
Renata Sikorska SR Słubice
Andrzej Skowron SR Tarnów
Piotr Andrzej Skrzyszowski SR Kraków Śródmieście
Rafał Stasikowski SR Katowice Zachód
Iwona Szalacha SR Katowice Zachód
Aneta Szarejko-Płończak SR Słubice
Małgorzata Tracz SR Dąbrowa Górnicza
Agnieszka Anna Walkowiak SR Elbląg
Kinga Wochna SR Gorzów Wielkopolski
Przemysław Grzegorz Wypych SR Kraków Krowodrza
Monika Węgrzyńska SR Słubice
Paweł Krystian Zwolak SR Janów Lubelski

Grzegorz Furmankiewicz (2018)

Kandydat

Grzegorz Furmankiewicz

Pełnomocnik

Marcin Romanowski

Podpisy

Imię i nazwisko Instytucja
Beata Aleksander-Brzyska SR Jarosław
Antoni Batko SR Zamość
Beata Bury SR Rzeszów
Dariusz Cieślik SR Bydgoszcz
Jarosław Dudzicz SR Słubice
Marcin Dudzik SR Rzeszów
Jakub Iwaniec SR Warszawa Mokotów
Lucyna Anna Jabłońska SR Jarosław
Urszula Klejnowska-Mosiołek SR Jawor
Jędrzej Maksymilian Kondek SR Warszawa M. St.
Marek Korczyński SR Piaseczno
Aneta Michałek SR Zamość
Paweł Mroczkowski SR Janów Podlaski
Dariusz Pawłyszcze SO Kraków
Robert Pelewicz SR Tarnobrzeg
Rafał Puchalski SR Jarosław
Tomasz Półtorak SR Przeworsk
Barbara Rzekęć SR Przeworsk
Andrzej Skowron SR Tarnów
Dorota Szarek SO Warszawa
Krzysztof Tryksza SR Przemyśl
Andrzej Wachowski SR Jarosław
Henryk Juliusz Walczewski SR Kraków Śródmieście
Grażyna Wrzosek SR Przeworsk
Anna Wróbel SR Przeworsk
Paweł Krystian Zwolak SR Janów Lubelski
Lucyna Anna Zygmunt SR Jarosław

Marek Jaskulski (2018)

Kandydat

Marek Jaskulski

Pełnomocnik

Daniel Jurkiewicz

Podpisy

Imię i nazwisko Instytucja
Kamil Antkowiak SR Poznań Nowe Miasto i Wilda
Mateusz Bartoszek SR Poznań Grunwald i Jeżyce
Karol Dryjański SR Konin
Danuta Felińska-Żukowska SR Poznań Stare Miasto
Ewa Janicka-Staniek SR Poznań Stare Miasto
Michał Jankowski SR Konin
Joanna Jurkiewicz SR Poznań Grunwald i Jeżyce
Daniel Jurkiewicz SR Poznań Nowe Miasto i Wilda
Agnieszka Kapuścińska SR Poznań Stare Miasto
Arleta Konieczna SR Kalisz
Jan Kozaczuk SR Poznań Stare Miasto
Sławomir Kubiak SR Poznań Stare Miasto
Adam Michalak SR Konin
Katarzyna Nikodem WSA Poznań
Bogna Olma SR Poznań Stare Miasto
Michał Radwański SR Poznań Stare Miasto
Wojciech Rowiński SR Poznań Stare Miasto
Jolanta Sudoł SR Poznań Stare Miasto
Wojciech Sych SO Poznań
Paweł Szmidt SR Poznań Stare Miasto
Marek Szyszko SR Poznań Stare Miasto
Wojciech Wieczorkowski SR Poznań Nowe Miasto i Wilda
Katarzyna Wolna-Kubicka WSA Poznań
Arkadiusz Wołoszczuk SR Poznań Stare Miasto
Włodzimierz Zygmont WSA Poznań
Mirella Ławniczak WSA Poznań
Kinga Śliwińska-Buśkiewicz SR Konin
Monika Świerczak WSA Poznań

Jędrzej Kondek (2018)

Kandydat

Jędrzej Kondek

Pełnomocnik

Marcin Romanowski

Podpisy

Imię i nazwisko Instytucja
Antoni Batko SR Zamość
Irena Bochniak SR Kraków Podgórze
Katarzyna Ceglarska-Piłat SR Skierniewice
Dariusz Cieślik SR Bydgoszcz
Agnieszka Gołaszewska SR Warszawa M. St.
Jakub Iwaniec SR Warszawa Mokotów
Paweł Jaros SR Warszawa Żoliborz
Urszula Klejnowska-Mosiołek SR Jawor
Ewa Danuta Korszeń SR Warszawa M. St.
Sebastian Krawczyk SR Tomaszów Lubelski
Agnieszka Matysek SR Kielce
Bartłomiej Migda SR Kraków Nowa Huta
Paweł Mroczkowski SR Janów Podlaski
Radosław Młyński SR Warszawa M. St.
Maciej Nawacki SR Olsztyn
Dagmara Pawełczyk-Woicka SR Kraków Podgórze
Dariusz Pawłyszcze SO Kraków
Łukasz Konrad Piebiak SR Warszawa M. St.
Rafał Puchalski SR Jarosław
Aleksandra Rutkowska SR Wrocław Śródmieście
Dariusz Rutkowski SO Wrocław
Andrzej Skowron SR Tarnów
Piotr Andrzej Skrzyszowski SR Kraków Śródmieście
Wojciech Sych SO Poznań
Dorota Szarek SO Warszawa
Emil Szczepanik SR Warszawa M. St.
Henryk Juliusz Walczewski SR Kraków Śródmieście
Przemysław Grzegorz Wypych SR Kraków Krowodrza
Paweł Krystian Zwolak SR Janów Lubelski

Joanna Kołodziej-Michałowicz (2018)

Kandydatka

Joanna Kołodziej-Michałowicz

Pełnomocnik

Andrzej Michałowicz

Podpisy

Imię i nazwisko Instytucja
Antoni Batko SR Zamość
Izabela Bieńko-Maj SR Dąbrowa Górnicza
Irena Bochniak SR Kraków Podgórze
Dorota Charkiewicz SR Warszawa M. St.
Łukasz Ciszewski SR Katowice Zachód
Anna Dalkowska SR Gdynia
Jarosław Dudzicz SR Słubice
Agnieszka Gołaszewska SR Warszawa M. St.
Grzegorz Grzyb SR Katowice Zachód
Jakub Iwaniec SR Warszawa Mokotów
Rafał Jaroszewski SR Iława
Marek Jaskulski SR Poznań Stare Miasto
Małgorzata Kanigowska-Wajs SR Warszawa Praga-Południe
Urszula Klejnowska-Mosiołek SR Jawor
Jędrzej Maksymilian Kondek SR Warszawa M. St.
Andrzej Michałowicz SR Słupsk
Bartłomiej Migda SR Kraków Nowa Huta
Maciej Mitera SR Warszawa Wola
Paweł Mroczkowski SR Janów Podlaski
Maciej Nawacki SR Olsztyn
Dagmara Pawełczyk-Woicka SR Kraków Podgórze
Łukasz Konrad Piebiak SR Warszawa M. St.
Patryk Poniatowski SR Katowice Zachód
Rafał Puchalski SR Jarosław
Andrzej Skowron SR Tarnów
Piotr Andrzej Skrzyszowski SR Kraków Śródmieście
Rafał Stasikowski SR Katowice Zachód
Małgorzata Tracz SR Dąbrowa Górnicza
Henryk Juliusz Walczewski SR Kraków Śródmieście
Przemysław Grzegorz Wypych SR Kraków Krowodrza
Paweł Krystian Zwolak SR Janów Lubelski

Teresa Kurcyusz-Furmanik (2018)

Leszek Mazur (2018)

Kandydat

Leszek Mazur

Pełnomocniczka

Iwona Łyszczarz-Witecka

Podpisy

Imię i nazwisko Instytucja
Rafał Baranek SR Gliwice
Sławomir Brzózka SO Częstochowa
Arkadiusz Cichocki SO Gliwice
Halina Garus SO Częstochowa
Karol Gondro SR Myszków
Kornelia Gwiazdowska SR Lubliniec
Wojciech Głowacki SR Gliwice
Janina Ignasiak SO Częstochowa
Jolanta Janas SO Częstochowa
Ewa Janik SR Rybnik
Beata Kawecka SR Zawiercie
Małgorzata Kita-Janczak SO Częstochowa
Adrian Klank SR Ruda Śląska
Urszula Klejnowska-Mosiołek SR Jawor
Joanna Kolega SR Częstochowa
Aleksandra Korusiewicz SR Myszków
Tomasz Kołacz SR Częstochowa
Karol Kołodziejczyk SO Częstochowa
Leokadia Krośniak-Cebulska SR Gliwice
Monika Kąpała-Knabel SR Lubliniec
Ewa Majwald-Lasota SR Rybnik
Witold Mazur SA Katowice
Rafał Olszewski SO Częstochowa
Tomasz Przesłański SR Częstochowa
Paweł Ptak SR Częstochowa
Jerzy Pukas SO Częstochowa
Agata Pędracka SR Rybnik
Beata Siubdzia SR Częstochowa
Paweł Stępień SR Wodzisław Śląski
Henryka Szwyngel SO Częstochowa
Ireneusz Wiliczkiewicz SR Rybnik
Zofia Wolna SO Częstochowa
Mariusz Wąsowicz SR Częstochowa
Joanna Zachorowska SR Gliwice
Witold Zawisza SR Rybnik
Iwona Łyszczarz-Witecka SR Częstochowa
Sylwester Świerdza SR Myszków
Lidia Świerdza SR Dąbrowa Górnicza
Jolanta Żak SR Gliwice
Ewa Żarkiewicz-Marek SR Ruda Śląska

Maciej Andrzej Mitera (2018)

Kandydat

Maciej Andrzej Mitera

Pełnomocnik

Dariusz Drajewicz

Podpisy

Imię i nazwisko Instytucja
Szymon Chrobak SR Prudnik
Kamil Cichowski SR Łódź Śródmieście
Karol Dałek SO Łódź
Ewa Degowska SO Płock
Katarzyna Dil SR Ełk
Dariusz Józef Drajewicz SR Warszawa Mokotów
Agnieszka Hajto SR Kraków Krowodrza
Jakub Iwaniec SR Warszawa Mokotów
Jolanta Korwin-Piotrowska SR Białystok
Marcin Kowal SR Warszawa Śródmieście
Grażyna Kołodziejska SA Warszawa
Paweł Mroczkowski SR Janów Podlaski
Marcin Ozimek SR Jelenia Góra
Dariusz Pawłyszcze SO Kraków
Łukasz Konrad Piebiak SR Warszawa M. St.
Joanna Przanowska-Tomaszek SR Warszawa Praga-Południe
Rafał Puchalski SR Jarosław
Dorota Radlińska SO Warszawa
Rafał Reiwer SR Chojnice
Piotr Rogoziński SR Wejherowo
Andrzej Skowron SR Tarnów
Tomasz Szmydt WSA Warszawa
Henryk Juliusz Walczewski SR Kraków Śródmieście
Urszula Wieczorek SO Warszawa
Paweł Krystian Zwolak SR Janów Lubelski

Maciej Nawacki (2018)

Kandydat

Maciej Nawacki

Pełnomocnik

Michał Lasota

Podpisy

Imię i nazwisko Instytucja
Krzysztof Bieńkowski SR Olsztyn
Joanna Bury SR Olsztyn
Arkadiusz Czerwoniuk WSG Szczecin
Katarzyna Dil SR Ełk
Piotr Domaradzki SR Olsztyn
Katarzyna Jerka SR Olsztyn
Urszula Klejnowska-Mosiołek SR Jawor
Tomasz Koszewski SR Olsztyn
Michał Lasota SR Nowe Miasto Lubawskie
Krzysztof Matysiak SR Olsztyn
Aneta Michałek SR Zamość
Paweł Mroczkowski SR Janów Podlaski
Katarzyna Nawacka SR Olsztyn
Maciej Nawacki SR Olsztyn
Iwona Nowak SR Olsztyn
Wioletta Obrębska SR Olsztyn
Anna Pałasz SR Olsztyn
Jacek Zbigniew Przygucki SO Suwałki
Rafał Puchalski SR Jarosław
Paweł Rynko SR Olsztyn
Andrzej Skowron SR Tarnów
Piotr Sebastian Szydłowski SR Suwałki
Joanna Urlińska SR Olsztyn
Henryk Juliusz Walczewski SR Kraków Śródmieście
Rafał Waszkiewicz SR Warszawa Żoliborz
Monika Wawro SR Olsztyn
Katarzyna Zabuska SR Olsztyn
Paweł Krystian Zwolak SR Janów Lubelski

Dagmara Pawełczyk-Woicka (2018)

Kandydatka

Dagmara Pawełczyk-Woicka

Pełnomocnik

Dariusz Pawłyszcze

Podpisy

Imię i nazwisko Instytucja
Irena Bletek SR Kraków Podgórze
Irena Bochniak SR Kraków Podgórze
Iwona Bujak SR Kraków Podgórze
Katarzyna Ceglarska-Piłat SR Skierniewice
Szymon Chrobak SR Prudnik
Krystyna Darmoń SR Kraków Podgórze
Paweł Darmoń WSA Kraków
Zygmunt Drożdzejko SR Kraków Nowa Huta
Piotr Fronc SR Kraków Podgórze
Agnieszka Hajto SR Kraków Krowodrza
Magdalena Jasińska SR Kraków Podgórze
Ewa Danuta Korszeń SR Warszawa M. St.
Norbert Kowal SR Kraków Śródmieście
Sebastian Krawczyk SR Tomaszów Lubelski
Bartłomiej Migda SR Kraków Nowa Huta
Renata Mleczko SR Kraków Podgórze
Paweł Mroczkowski SR Janów Podlaski
Dariusz Pawłyszcze SO Kraków
Mieczysław Potejko SO Kraków
Rafał Puchalski SR Jarosław
Iwona Rutkowska SR Kraków Podgórze
Andrzej Skowron SR Tarnów
Piotr Andrzej Skrzyszowski SR Kraków Śródmieście
Paweł Styrna SR Wieliczka
Henryk Juliusz Walczewski SR Kraków Śródmieście
Katarzyna Wysokińska-Walenciak SO Kraków
Paweł Krystian Zwolak SR Janów Lubelski
Małgorzata Święch SR Kraków Podgórze

Robert Pelewicz (2018)

Kandydat

Robert Pelewicz

Pełnomocniczka

Barbara Rzekęć

Podpisy

Imię i nazwisko Instytucja
Alina Basińska SO Tarnobrzeg
Marek Bujak SR Tarnobrzeg
Ziemowit Czech SR Tarnobrzeg
Krzysztof Dembowski SR Nisko
Krzysztof Deryło SO Tarnobrzeg
Michał Dudzic SR Tarnobrzeg
Józef Dyl SO Tarnobrzeg
Izabela Grzych-Turbak SR Tarnobrzeg
Liliana Hamera SR Stalowa Wola
Arkadiusz Hryniszyn SR Stalowa Wola
Anna Kiliańska SR Tarnobrzeg
Ewa Kopczyńska SR Nisko
Jolanta Lewczyńska SR Stalowa Wola
Joanna Libicz-Lachcik SR Stalowa Wola
Anna Lipiarz SR Nisko
Rafał Marek SR Stalowa Wola
Marian Mazur SR Tarnobrzeg
Paweł Mazurkiewicz SR Nisko
Jacek Morzycki SR Tarnobrzeg
Grażyna Pizoń SR Nisko
Anna Polańska-Ziobro SR Stalowa Wola
Barbara Rzekęć SR Przeworsk
Wiesława Sech SO Tarnobrzeg
Joanna Szewczyk SR Stalowa Wola
Małgorzata Szwedo-Dec SO Tarnobrzeg
Grzegorz Zarzycki SO Tarnobrzeg
Lidia Ziarko SO Tarnobrzeg
Grażyna Łuczak SO Tarnobrzeg

Rafał Puchalski (2018)

Kandydat

Rafał Puchalski

Pełnomocnik

Michał Bukiewicz

Podpisy

Imię i nazwisko Instytucja
Marek Bujak SR Tarnobrzeg
Michał Krzysztof Bukiewicz SR Warszawa Praga-Południe
Ziemowit Czech SR Tarnobrzeg
Dariusz Józef Drajewicz SR Warszawa Mokotów
Edyta Zofia Dzielińska SR Warszawa M. St.
Mariusz Andrzej Fołta SR Przeworsk
Jadwiga Gil-Pawłowska SR Jarosław
Ewa Hełmecka SR Lubaczów
Jakub Iwaniec SR Warszawa Mokotów
Lucyna Anna Jabłońska SR Jarosław
Alicja Jaskuła SR Jarosław
Krzysztof Adam Kamiński SO Przemyśl
Łukasz Kluska SR Pruszków
Katarzyna Naszczyńska SR Warszawa Praga-Południe
Joanna Oliwa SR Warszawa-Żoliborz
Józef Pawłowski SO Przemyśl
Daria Magdalena Popłonyk SR Warszawa M. St.
Anna Roszkowska SR Jarosław
Jacek Saramaga SO Przemyśl
Agnieszka Stachniak-Rogalska SR Warszawa Żoliborz
Andrzej Wachowski SR Jarosław
Agnieszka Anna Walkowiak SR Elbląg
Jarosław Zarębski SR Warszawa M. St.
Aleksandra Ziółkowska-Majkowska SR Warszawa M. St.
Lucyna Anna Zygmunt SR Jarosław

Zbigniew Stanisław Łupina (2018)

Kandydat

Zbigniew Stanisław Łupina

Pełnomocnik

Tadeusz Jodłowski

Podpisy

Imię i nazwisko Instytucja
Adam Jan Abraszek SR Zamość
Arnold Arski SR Zamość
Jolanta Joanna Baran SR Zamość
Mirosław Stanisław Baranowski SR Zamość
Barbara Maria Barszczewska SR Tomaszów Lubelski
Andrzej Bartecki SR Zamość
Lidia Barbara Bizior SR Zamość
Tadeusz Bizior SO Zamość
Józef Bogdan SR Zamość
Paweł Bucoń SR Biała Podlaska
Paweł Chałada SR Zamość
Marzena Chmiel SR Biłgoraj
Małgorzata Maria Chrzanowska SR Tomaszów Lubelski
Maciej Cezary Czubak SR Tomaszów Lubelski
Jerzy Daniluk SO Lublin
Beata Danuta Dropek-Łazur SR Tomaszów Lubelski
Konrad Dul SR Janów Lubelski
Barbara Gałka SR Biłgoraj
Włodzimierz Iwańczyk SR Biłgoraj
Barbara Iwańczyk-Lekan SR Biłgoraj
Tadeusz Jodłowski SR Biłgoraj
Grażyna Josse-Pankowska SR Zamość
Marzena Kaczorowska-Paczos SR Biłgoraj
Roman Kałuża SR Janów Lubelski
Henryk Jan Kiesz SR Biłgoraj
Arkadiusz Kopańko SR Zamość
Dorota Koss SR Zamość
Dariusz Jan Krzysiak SO Zamość
Marek Zbigniew Lisiczyński SR Zamość
Jacek Antoni Magdziak SO Zamość
Tomasz Andrzej Orzeł SR Janów Lubelski
Marta Orzeł SR Janów Lubelski
Wojciech Osiński SR Zamość
Małgorzata Jolanta Pietroń SR Tomaszów Lubelski
Robert Pizun SR Tomaszów Lubelski
Krzysztof Jan Pliszka SR Tomaszów Lubelski
Marta Władysława Podskarbi-Buńko SR Zamość
Jolitta Pokrywiecka SR Tomaszów Lubelski
Marzena Elżbieta Płecha SR Biłgoraj
Robert Radzajewski SR Biłgoraj
Marta Reszka SR Biłgoraj
Justyna Elżbieta Rzepa SR Zamość
Mirosław Janusz Różaniecki SR Tomaszów Lubelski
Andrzej Sak SO Zamość
Joanna Smyk SR Zamość
Sylwia Ewa Surmacz-Tracz SR Zamość
Jarosław Szczerba SR Biłgoraj
Artur Jan Szymański SR Zamość
Paweł Tobała SR Zamość
Krzysztof Przybysław Tracz SR Zamość
Teresa Wilińska SR Janów Lubelski
Anetta Wlezień SR Biłgoraj
Teresa Urszula Ziarkiewicz-Turzyniecka SR Zamość
Małgorzata Ziomek-Zabawa SR Zamość
Kornel Daniel Łaszkiewicz SR Zamość
Sylwia Żukowska SR Zamość
Jerzy Żurawicki SO Zamość
Hanna Życka SR Zamość

Paweł Kazimierz Styrna (2018)

Kandydat

Paweł Kazimierz Styrna

Podpisy

Imię i nazwisko Instytucja
Anna Białobrzeska-Stybel SR Jarosław
Irena Bochniak SR Kraków Podgórze
Iwona Bujak SR Kraków Podgórze
Katarzyna Ceglarska-Piłat SR Skierniewice
Jakub Iwaniec SR Warszawa Mokotów
Ewa Danuta Korszeń SR Warszawa M. St.
Sabina Kostyra-Żółcińska SR Wieliczka
Sebastian Krawczyk SR Tomaszów Lubelski
Renata Mazur-Bomba SR Wieliczka
Bartłomiej Migda SR Kraków Nowa Huta
Maciej Mitera SR Warszawa Wola
Ewa Motyczyńska-Pałys SR Wieliczka
Paweł Mroczkowski SR Janów Podlaski
Dagmara Pawełczyk-Woicka SR Kraków Podgórze
Lucyna Podsadecka SR Myślenice
Maciej Pragłowski SR Wieliczka
Rafał Puchalski SR Jarosław
Andrzej Skowron SR Tarnów
Piotr Andrzej Skrzyszowski SR Kraków Śródmieście
Jakub Styrna
Alina Szostakowska SR Wieliczka
Piotr Szołdrowski SR Wieliczka
Piotr Sebastian Szydłowski SR Suwałki
Katarzyna Wysokińska-Walenciak SO Kraków
Agnieszka Zielńska SR Wieliczka
Paweł Krystian Zwolak SR Janów Lubelski
Małgorzata Święch SR Kraków Podgórze

Mariusz Witkowski (2018)

Kandydat

Mariusz Witkowski

Pełnomocniczka

Katarzyna Joanna Król

Podpisy

Imię i nazwisko Instytucja
Agnieszka Justyna Biel SR Katowice Wschód
Justyna Barbara Czarnota SR Katowice Wschód
Tomasz Andrzej Czop SR Jaworzno
Katarzyna Małgorzata Dudek SR Jaworzno
Agnieszka Ewa Dudek-Kowalska SR Mysłowice
Roman Józef Glos SR Jaworzno
Magdalena Irena Grabowska SR Katowice Wschód
Anna Mirosława Hajduk SR Katowice Wschód
Grzegorz Piotr Jamróz SR Jaworzno
Anna Beata Jamróz SR Jaworzno
Bartłomiej Dominik Jochemczyk SR Katowice Wschód
Justyna Elżbieta Kleszcz SR Katowice Wschód
Przemysław Koral SR Dąbrowa Górnicza
Tycjan Gerard Kotara SR Katowice
Katarzyna Joanna Król SR Katowice Wschód
Aleksandra Kurzeja SR Katowice Wschód
Małgorzata Marta Kułach-Ostrowska SR Będzin
Barbara Urszula Kwiecińska SR Katowice Wschód
Ewa Magdalena Langer SR Katowice Wschód
Justyna Maria Magner-Szweda SR Katowice Wschód
Łukasz Maj SR Katowice Wschód
Magdalena Maria Mizeracka SR Katowice Wschód
Andrzej Obcowski SR Katowice Wschód
Anna Katarzyna Parka SR Katowice Wschód
Anna Sekuła SR Katowice Wschód
Katarzyna Ewelina Sąsiadek SR Katowice Wschód
Marta Janina Wilk SR Będzin
Paweł Antoni Wysocki SR Jaworzno
Adrianna Wziętal SR Bytom
Beata Elżbieta Włoch SR Jaworzno
Maja Ewa Łapińska SR Katowice Wschód

Ewa Łąpińska (2018)

Kandydatka

Ewa Łąpińska

Pełnomocniczka

Patrycja Potejko

Podpisy

Imię i nazwisko Instytucja
Ewa Barańska SR Dąbrowa Górnicza
Maria Bielska-Wojtaszek SO Katowice
Izabela Bieńko-Maj SR Dąbrowa Górnicza
Tomasz Andrzej Czop SR Jaworzno
Katarzyna Małgorzata Dudek SR Jaworzno
Roman Józef Glos SR Jaworzno
Ewa Góra-Stasikowska SR Jaworzno
Anna Jabłońska-Ostręga SR Jaworzno
Anna Beata Jamróz SR Jaworzno
Grzegorz Piotr Jamróz SR Jaworzno
Małgorzata Kluszczyńska SR Dąbrowa Górnicza
Katarzyna Kokosza-Wąsik SR Jaworzno
Mariusz Kucharczyk SR Dąbrowa Górnicza
Grażyna Lipa SR Chrzanów
Bartłomiej Marchlewski SR Zabrze
Małgorzata Michalik SR Jaworzno
Dagmara Pawełczyk-Woicka SR Kraków Podgórze
Mieczysław Potejko SO Kraków
Patrycja Potejko SR Jaworzno
Michał Roszkowski SO Katowice
Teresa Sobieszek SR Dąbrowa Górnicza
Rafał Stasikowski SR Katowice Zachód
Małgorzata Tracz SR Dąbrowa Górnicza
Paweł Antoni Wysocki SR Jaworzno
Lucyna Wójcik-Cupiał SO Katowice
Piotr Andrzej Węgrzyn SR Kraków Śródmieście
Beata Elżbieta Włoch SR Jaworzno
Agnieszka Zachariasz-Kawaler SR Jaworzno
Lidia Świerdza SR Dąbrowa Górnicza

Irena Bochniak (2021)

Kandydatka

Irena Bochniak

Pełnomocnik

Bartłomiej Migda

Podpisy

Imię i nazwisko Instytucja
Irena Bletek SR Kraków Podgórze
Iwona Bujak SR Kraków Podgórze
Jędrzej Dessoulavy-Śliwiński SR Bydgoszcz
Zygmunt Drożdzejko SR Kraków Nowa Huta
Zuzanna Drukala SR Kraków Nowa Huta
Piotr Kowalski SO Kraków
Agata Maniecka-Kurotaki SR Wieliczka
Bartłomiej Migda SR Kraków Nowa Huta
Barbara Pankiewicz SO Kraków
Dagmara Pawełczyk-Woicka SR Kraków Podgórze
Dariusz Pawłyszcze SO Kraków
Robert Pelewicz SR Tarnobrzeg
Mieczysław Potejko SO Kraków
Maciej Pragłowski SR Wieliczka
Michał Puza SR Kraków-Podgórze
Berenika Rusek SR Kraków-Śródmieście
Iwona Rutkowska SR Kraków Podgórze
Barbara Rzekęć SR Przeworsk
Piotr Andrzej Skrzyszowski SR Kraków Śródmieście
Rafał Sobczuk SR Chrzanów
Witold Sobejko SR Kraków-Podgórze
Dariusz Stachurski SR Kraków-Śródmieście
Wojciech Trzaska SR Kraków-Śródmieście
Przemysław Grzegorz Wypych SR Kraków Krowodrza
Katarzyna Wysokińska-Walenciak SO Kraków
Agnieszka Zielńska SR Wieliczka
Małgorzata Święch SR Kraków Podgórze

Katarzyna Ewelina Chmura (2021)

Kandydatka

Katarzyna Ewelina Chmura

Pełnomocnik

Maciej Helmin

Podpisy

Imię i nazwisko Instytucja
Krzysztof Braciszewicz SO Gdańsk
Wiesława Breza-Kłos SO Gdańsk
Bartosz Bystrek SR Malbork
Beata Błaszczyk SR Malbork
Marcin Czapski SR Działdowo
Agnieszka Czerwińska SR Malbork
Magdalena Drobnik-Otręba SR Gdańsk Południe
Anna Dubowska-Kuźnia SR Gdańsk Południe
Wojciech Dudek SR Rzeszów
Marcin Dudzik SR Rzeszów
Anna Dybaś SR Wałbrzych
Katarzyna Fornal-Ciąćka SR Gdańsk Południe
Marian Glembin SR Gdynia
Maciej Helmin SR Malbork
Tomasz Jabłoński SR Gdańsk Południe
Aleksandra Krajewska SR Wałbrzych
Małgorzata Licbarska SR Gdańsk Południe
Magdalena Machel SR Gdańsk Południe
Agnieszka Malicka-Hagedorny SR Działdowo
Jarosław Mirek SR Wałbrzych
Ewa Misarko SR Malbork
Wojciech Morozowski SR Malbork
Anna Nowosielska SR Malbork
Łukasz Oliwa SR Rzeszów
Magdalena Ptak SR Wałbrzych
Grażyna Ratusznik SR Malbork
Monika Rzepiejewska SR Szczecin-Centrum
Sylwia Sawicka SR Gdańsk Południe
Aleksandra Sobiech SR Gdańsk Południe
Ewa Szadurska-Rybczyńska SR Malbork
Katarzyna Walewska SR Gdańsk Południe
Marek Woźniak SR Malbork
Magdalena Wygonowska SO Elbląg
Paulina Łuć-Burzyńska SR Gdańsk Południe
Andrzej Żak SR Wałbrzych

Łukasz Konrad Piebiak (2021)

Kandydat

Łukasz Konrad Piebiak

Pełnomocnik

Paweł Mroczkowski

Podpisy

Imię i nazwisko Instytucja
Kamil Antkowiak SR Poznań Nowe Miasto i Wilda
Dariusz Barcisiewicz SR Włocławek
Mateusz Bartoszek SR Poznań Grunwald i Jeżyce
Bartłomiej Biegański SO Łódź
Leszek Bielecki SN IPOiUS Warszawa
Piotr Boguszewski SO Koszalin
Justyna Celińska SO Koszalin
Jerzy Daniluk SO Lublin
Robert Dróżdż SO Kielce
Konrad Dul SR Janów Lubelski
Paweł Dziedzic SR Krosno Odrzańskie
Ewa Felińczak SO Włocławek
Anna Filipiak SR Wągrowiec
Agnieszka Giejbowicz SR Piaseczno
Józef Grocholski SO Szczecin
Anna Grodzicka SO Lublin
Robert Grześ SR Poznań Nowe Miasto i Wilda,
Anna Gąsior-Majchrowska SO Piotrków Trybunalski
Wojciech Głowacki SR Gliwice
Izabela Hantz-Nowak SR Poznań Nowe Miasto
Antoni Hanusz NSA Warszawa
Anna Hejnar-Zawisza SO Krosno
Marta Ignaczak SR Koszalin
Ewa Janicka-Staniek SR Poznań Stare Miasto
Rafał Janiszowski-Downarowicz SR Piaseczno
Michał Jankowski SR Konin
Joanna Jurkiewicz SR Poznań Grunwald i Jeżyce
Daniel Jurkiewicz SR Poznań Nowe Miasto i Wilda
Agnieszka Jurkowska-Chocyk SA Lublin
Hanna Kaflak-Januszko SO Słupsk
Roman Kałuża SR Janów Lubelski
Dariusz Kliś SO Jelenia Góra
Janusz Kmiecik SO Krosno
Urszula Korneluk SR Lublin Zachód
Ewa Korszeń SR Warszawa M. St.
Jan Kozaczuk SR Kościan
Tomasz Krzemianowski SO Koszalin
Sławomir Kubiak SR Poznań Stare Miasto
Dariusz Kudelski SO Włocławek
Przemysław Kępiński SR Lipno
Radosław Lenarczyk SR Piaseczno
Jan Majchrowski SN ID Warszawa
Ewa Majwald-Lasota SR Rybnik
Magdalena Matwiej SO Kołobrzeg
Paweł Mazurkiewicz SR Nisko
Andrzej Michalski SR Łuków
Aneta Michałek SR Zamość
Paweł Mroczkowski SR Janów Podlaski
Marcin Myszka SO Koszalin
Krzysztof Niezgoda SO Lublin
Małgorzata Pawlicka SR Kluczbork
Grażyna Pizoń SR Nisko
Krzysztof Jan Pliszka SR Tomaszów Lubelski
Jacek Zbigniew Przygucki SO Suwałki
Dominik Redliński SR Stargard
Grzegorz Romaniuk SR Piaseczno
Anna Rutecka-Jankowska SR Białogard
Wojciech Rychliński SO Piotrków Trybunalski
Monika Rzepiejewska SR Szczecin-Centrum
Ryszard Sadlik SO Kielce
Jacek Sowul SO Suwałki
Andrzej Stasiuk SO Szczecin
Adam Stawowy SR Strzelce Opolskie
Wiesława Stelmaszczuk-Taracha SO Lublin
Paweł Stępień SO Kielce
Paweł Stępień SR Wodzisław Śląski
Dorota Szarek SA Warszawa
Joanna Szewczyk SR Stalowa Wola
Marek Szociński-Klein SR Puławy
Stanisław Tomasik SO Piotrków Trybunalski
Robert Wasiewicz SO Lublin
Katarzyna Wiatrak SO Opole
Tomasz Wierzchowiec SO Opole
Ireneusz Wiliczkiewicz SR Rybnik
Marek Winiecki SR Poznań Grunwald i Jeżyce
Marek Zugaj SO Lublin
Marcin Żurawski SR Piotrków Trybunalski

Irena Bochniak (2022)

Kandydatka

Irena Bochniak

Pełnomocnik

Bartłomiej Migda

Podpisy

Imię i nazwisko Instytucja
Irena Bletek SR Kraków-Podgórze
Marcin Cichoński SR Kraków-Podgórze
Elżbieta Czarny-Drożdżejko WSA Kraków
Jędrzej Dessoulavy-Śliwiński SO Kraków
Zygmunt Drożdżejko SO Kraków
Izabela Fluder-Cyganek SR Sucha Beskidzka
Konrad Gwoździewicz SR Oświęcim
Jakub Iwaniec SR Warszawa-Mokotów
Jarosław Koczański SR Miechów
Marek Korczyński SO Siedlce
Norbert Kowal SR Śródmieście
Piotr Kowalski SO Kraków
Małgorzata Makarska SO Siedlce
Agata Maniecka-Kurotaki SO Kraków
Piotr Wiesław Maziarz SO Kraków
Bartłomiej Migda SR Kraków-Nowa Huta
Krystyna Morawa-Fryźlewicz SR Nowy Targ
Ewa Motyczyńska-Pałys SR Wieliczka
Barbara Pankiewicz SO Kraków
Dariusz Pawłyszcze SO Kraków
Robert Pelewicz SR Tarnobrzeg
Mieczysław Potejko SO Kraków
Maciej Pragłowski SR Śródmieście
Michał Puza SR Kraków-Podgórze
Berenika Rusek SO Kraków
Barbara Rzekęć SR Tarnobrzeg
Piotr Skrzyszowski SO Kraków
Rafał Sobczuk SR Chrzanów
Witold Sobejko SR Kraków-Podgórze
Dariusz Stachurski SO Kraków
Paweł Styrna SR Wieliczka
Wojciech Trzaska SR Olkusz
Tomasz Wierzchowiec SO Opole
Przemysław Wypych SR Kraków-Krowodrza
Agnieszka Zielińska SO Kraków

Katarzyna Ewelina Chmura (2022)

Kandydatka

Katarzyna Ewelina Chmura

Pełnomocniczka

Anna Maria Kampa

Podpisy

Imię i nazwisko Instytucja
Katarzyna Monika Ceglarska-Piłat SR Skierniewice
Anna Dalkowska NSA
Magdalena Drobnik-Otręba SR Gdańsk - Południe
Zygmunt Drożdżejko SO Kraków
Agnieszka Fajkowska SR Kutno
Rafał Flisikowski SR w Tczewie
Katarzyna Fornal-Ciąćka SR Gdańsk - Południe
Wojciech Furman SR Elbląg
Marian Glembin SO Gdańsk
Zofia Goc-Majewska SR Gdańsk-Północ
Artur Grajewski SR Warszawa-Praga
Jakub Iwaniec SR Warszawa-Mokotów
Anna Maria Kampa SR Olsztyn
Maciej Klonowski SR Gdańsk-Północ
Jędrzej Kondek SR Warszawa M.St.
Joanna Kołodziej-Michałowicz SR Słupsk
Dagmara Pawełczyk-Woicka SO Kraków
Robert Pelewicz SR Tarnobrzeg
Dorota Sosna SR Białystok
Kamila Spalińska SO Warszawa
Dariusz Stachurski SO Kraków
Paweł Styrna SR Wieliczka
Ewa Szadurska-Rybczyńska SR Malbork
Przemysław Wypych SR Kraków-Krowodrza
Honorata Łopianowska WSA Warszawa
Ewa Krystyna Łąpińska SR Jarocin

Anna Dalkowska (2022)

Dariusz Drajewicz (2022)

Jarosław Dudzicz (2022)

Kandydat

Jarosław Dudzicz

Pełnomocniczka

Anna Kuśnierz-Milczarek

Podpisy

Imię i nazwisko Instytucja
Beata Adamczyk-Łabuda SO Warszawa
Mateusz Bartoszek SO Poznań
Edyta Birut SO Lublin
Jacek Bryl SR Elbląg
Paweł Bucoń SO Lublin
Marcin Czapski SR Działdowo
Paweł Czubik SN
Tomasz Demendecki SN
Edyta Dzielińska SO Warszawa
Artur Grajewski SR Warszawa-Praga
Robert Grześ SR Poznań
Wojciech Głowacki SR Gliwice
Izabela Hantz-Nowak SR Poznań
Jakub Iwaniec SR Warszawa-Mokotów
Anna Jagodzińska-Bajkowska SR Warszawa M.St.
Ewa Janik SR Rybnik
Joanna Jurkiewicz SO Poznań
Daniel Jurkiewicz SR Poznań
Marek Korczyński SO Siedlce
Waldemar Krok SR Dębica
Anna Kuśnierz-Milczarek SR Gorzów Wielkopolski
Michał Lasota SO Elbląg
Radosław Lenarczyk SR Piaseczno
Ewa Majwald-Lasota SO Rybnik
Małgorzata Makarska SO Siedlce
Andrzej Michałowicz SO Słupsk
Maciej Mitera SR Warszawa
Paweł Mroczkowski SR Janów Lubelski
Marcin Myszka SO Koszalin
Joanna Oliwa SO Warszawa
Łukasz Piebiak SR Warszawa M.St.
Patryk Poniatowski SO Gliwice
Przemysław Radzik SA Warszawa
Ryszard Sadlik SO Kielce
Piotr Schab SA Warszawa
Agnieszka Sidor-Leszczyńska SO Warszawa
Andrzej Skowron SR Tarnów
Agnieszka Stachniak-Rogalska SO Warszawa
Adam Stawowy SR Strzelce Opolskie
Wiesława Stelmaszuk-Taracha SO Lublin
Paweł Stępień SO Rybnik
Monika Szulkowska SR Warszawa-Żoliborz
Piotr Telusiewicz SO Lublin
Marcin Uliasz SO Lublin
Tomasz Wierzchowiec SO Opole
Ireneusz Wilczkiewicz SR Rybnik
Gabriela Zalewska-Radzik NSA
Stanisław Zdun SO Warszawa
Paweł Zwolak SO Zamość
Zbigniew Łupina SR Biłgoraj
Aneta Świdzińska-Kozieł SO Lublin
Mariusz Żuławski SO Lublin
Renata Żywicka SO Elbląg
Piotr Żywicki SA Gdańsk

Grzegorz Furmankiewicz (2022)

Marek Jaskulski (2022)

Joanna Kołodziej-Michałowicz (2022)

Leszek Mazur (2022)

Maciej Mitera (2022)

Kandydat

Maciej Mitera

Pełnomocnik

Marek Korczyński

Podpisy

Imię i nazwisko Instytucja
Kamil Cichowski SR Łódź - Śródmieście
Marcin Czerwiński SR Warszawa Śródmieście
Karol Dałek SO Łódź
Artur Grajewski SR Warszawa-Praga
Agnieszka Hajto SR Kraków Krowodrza
Paweł Jaros SR Warszawa Żoliborz
Dorota Kalata SO Warszawa
Marek Korczyński SO Siedlce
Łukasz Krzycki WSA Warszawa
Anna Kuzaj SR Warszawa Śródmieście
Michał Lasota SO Elbląg
Małgorzata Makarska SO Siedlce
Leszek Mazur SO Częstochowa
Witold Mazur SA Katowice
Aneta Michałek SO Lublin
Marcin Ozimek SR Jelenia Góra
Monika Podgórska-Sułecka SO Warszawa Praga
Rafał Puchalski SR Jarosław
Andrzej Skowron SR Tarnów
Sławomir Sokołowski Wojskowy SO Warszawa
Kamila Spalińska SO Warszawa
Paweł Styrna SR Wieliczka
Grzegorz Szczygielski SR Biała Podlaska
Tomasz Szmydt NSA
Paweł Zwolak SO Zamość
Zbigniew Łupina SR Biłgoraj
Ewa Krystyna Łąpińska SR Jarocin
Aneta Świdzińska-Kozieł SO Lublin

Krystyna Morawa-Fryźlewicz (2022)

Kandydatka

Krystyna Morawa-Fryźlewicz

Pełnomocnik

Maciej Pragłowski

Podpisy

Imię i nazwisko Instytucja
Irena Bletek SR Kraków-Podgórze
Irena Bochniak SR Kraków Podgórze
Jędrzej Dessoulavy-Śliwiński SO Kraków
Zygmunt Drożdżejko SO Kraków
Izabela Fluder-Cyganek SR Sucha Beskidzka
Konrad Gwoździewicz SR Oświęcim
Jakub Iwaniec SR Warszawa-Mokotów
Jarosław Koczański SR Miechów
Marek Korczyński SO Siedlce
Norbert Kowal SR Śródmieście
Piotr Kowalski SO Kraków
Małgorzata Makarska SO Siedlce
Piotr Wiesław Maziarz SO Kraków
Bartłomiej Migda SR Kraków-Nowa Huta
Ewa Motyczyńska-Pałys SR Wieliczka
Barbara Pankiewicz SO Kraków
Dagmara Pawełczyk-Woicka SO Kraków
Dariusz Pawłyszcze SO Kraków
Robert Pelewicz SR Tarnobrzeg
Maciej Pragłowski SR Śródmieście
Michał Puza SR Kraków-Podgórze
Berenika Rusek SO Kraków
Barbara Rzekeć SR Tarnobrzeg
Piotr Skrzyszowski SO Kraków
Rafał Sobczuk SR Chrzanów
Dariusz Stachurski SO Kraków
Wojciech Trzaska SR Olkusz
Tomasz Wierzchowiec SO Opole
Przemysław Wypych SR Kraków-Krowodrza
Agnieszka Zielińska SO Kraków

Maciej Nawacki (2022)

Kandydat

Maciej Nawacki

Pełnomocnik

Michał Lasota

Podpisy

Imię i nazwisko Instytucja
Beata Adamczyk-Łabuda SO Warszawa
Jacek Bryl SR Elbląg
Paweł Bucoń SO Lublin
Marcin Czapski SR Działdowo
Dariusz Drajewicz SR Warszawa Mokotów
Jarosław Dudzicz SR Słubice
Edyta Dzielińska SO Warszawa
Bartłomiej Gadecki SO Olsztyn
Jakub Iwaniec SR Warszawa-Mokotów
Adam Jaroczyński SO Olsztyn
Marek Jaskulski SR Poznań Stare Miasto
Marek Korczyński SO Siedlce
Tomasz Kosakowski SO Olsztyn
Tomasz Koszewski SO Olsztyn
Joanna Kołodziej-Michałowicz SR Słupsk
Waldemar Krok SR Dębica
Michał Lasota SO Elbląg
Maciej Mitera SR Warszawa
Katarzyna Nawacka SR Olsztyn
Maciej Nawacki SR Olsztyn
Joanna Oliwa SO Warszawa
Łukasz Piebiak SR Warszawa M.St.
Rafał Puchalski SR Jarosław
Piotr Schab SA Warszawa
Andrzej Skowron SR Tarnów
Mariusz Stachowiak WSG Olsztyn
Agnieszka Walkowiak SR Elbląg
Stanisław Zdun SO Warszawa
Arkadiusz Ziarko SO Olsztyn
Zbigniew Łupina SR Biłgoraj
Aneta Świdzińska-Kozieł SO Lublin
Renata Żywicka SO Elbląg
Piotr Żywicki SA Gdańsk

Dagmara Pawełczyk-Woicka (2022)

Kandydatka

Dagmara Pawełczyk-Woicka

Pełnomocnik

Bartłomiej Migda

Podpisy

Imię i nazwisko Instytucja
Irena Bletek SR Kraków-Podgórze
Irena Bochniak SR Kraków Podgórze
Jędrzej Dessoulavy-Śliwiński SO Kraków
Zygmunt Drożdżejko SO Kraków
Izabela Fluder-Cyganek SR Sucha Beskidzka
Konrad Gwoździewicz SR Oświęcim
Jakub Iwaniec SR Warszawa-Mokotów
Jarosław Koczański SR Miechów
Norbert Kowal SR Śródmieście
Piotr Kowalski SO Kraków
Piotr Wiesław Maziarz SO Kraków
Bartłomiej Migda SR Kraków-Nowa Huta
Ewa Motyczyńska-Pałys SR Wieliczka
Barbara Pankiewicz SO Kraków
Dariusz Pawłyszcze SO Kraków
Robert Pelewicz SR Tarnobrzeg
Maciej Pragłowski SR Śródmieście
Michał Puza SR Kraków-Podgórze
Berenika Rusek SO Kraków
Barbara Rzekeć SR Tarnobrzeg
Piotr Skrzyszowski SO Kraków
Rafał Sobczuk SR Chrzanów
Dariusz Stachurski SO Kraków
Wojciech Trzaska SR Olkusz
Przemysław Wypych SR Kraków-Krowodrza
Agnieszka Zielińska SO Kraków

Łukasz Konrad Piebiak (2022)

Kandydat

Łukasz Konrad Piebiak

Pełnomocnik

Jan Majchrowski

Podpisy

Imię i nazwisko Instytucja
Beata Adamczyk-Łabuda SO Warszawa
Kamil Antkowiak SR Poznań
Mateusz Bartoszek SO Poznań
Bartłomiej Biegański SR Piotrków Trybunalski
Piotr Boguszewski SO Koszalin
Jacek Bryl SR Elbląg
Michał Bukiewicz SO Warszawa
Katarzyna Monika Ceglarska-Piłat SR Skierniewice
Justyna Celińska SO Koszalin
Marcin Czapski SR Działdowo
Jerzy Daniluk SA Lublin
Tomasz Demendecki SN
Joanna Dolecka SR Warszawa M.St.
Dariusz Drajewicz SR Warszawa Mokotów
Robert Drożdż SO Kielce
Jarosław Dudzicz SR Słubice
Edyta Dzielińska SO Warszawa
Przemysław Dziwański SR Pruszków
Krzysztof Dąbkiewicz SR Toruń
Ewa Felińczak SO Włocławek
Grzegorz Furmankiewicz SO Krosno
Agnieszka Giejbowicz SR Piaseczno
Stanisław Gradus-Wojciechowski SO Warszawa
Mariusz Greszta SR Pruszków
Anna Grodzicka SO Lublin
Robert Grześ SR Poznań
Wojciech Głowacki SR Gliwice
Izabela Hantz-Nowak SR Poznań
Antoni Hanusz NSA
Anna Hejnar-Zawisza SO Krosno
Marta Ignaczak SR Koszalin
Jakub Iwaniec SR Warszawa-Mokotów
Anna Jagodzińska-Bajkowska SR Warszawa M.St.
Ewa Janik SR Rybnik
Michał Jankowski SO Konin
Paweł Jaros SR Warszawa Żoliborz
Marek Jaskulski SR Poznań Stare Miasto
Daniel Jurkiewicz SR Poznań
Joanna Jurkiewicz SO Poznań
Agnieszka Jurkowska-Chocyk SA Lublin
Hanna Kaflak-Januszko SR Słupsk
Dorota Kalata SO Warszawa
Agnieszka Kalinowska SR Tomaszów Mazowiecki
Dariusz Kliś SR Lubań
Łukasz Kluska SO Warszawa
Marek Korczyński SO Siedlce
Tomasz Kosakowski SO Olsztyn
Tomasz Koszewski SO Olsztyn
Ewa Kołodziej-Dubowska SR Białystok
Joanna Kołodziej-Michałowicz SR Słupsk
Waldemar Krok SR Dębica
Sławomir Kubiak SR Poznań
Dariusz Kudelski SR Włocławek
Przemysław Kępiński SR Lipno
Radosław Lenarczyk SR Piaseczno
Ewa Majwald-Lasota SO Rybnik
Małgorzata Makarska SO Siedlce
Aneta Michałek SO Lublin
Andrzej Michałowicz SO Słupsk
Marcin Myszka SO Koszalin
Radosław Młyński SR Warszawa Żoliborz
Katarzyna Nawacka SR Olsztyn
Maciej Nawacki SR Olsztyn
Janusz Niczyporuk SN
Tomasz Niewiadomski SO Warszawa
Krzysztof Niezgoda SA Lublin
Joanna Oliwa SO Warszawa
Patryk Pietrzak SO Kalisz
Monika Podgórska-Sułecka SO Warszawa Praga
Tomasz Pronobis SR Pruszków
Jacek Zbigniew Przygucki SO Suwałki
Joanna Pąsik SO Warszawa
Agata Pędracka SO Rybnik
Arkadiusz Radziewicz SO Świdnica
Grzegorz Romaniuk SR Piaseczno
Aleksandra Maria Rutkowska SO Warszawa
Dariusz Paweł Rutkowski SO Warszawa
Ryszard Sadlik SO Kielce
Agnieszka Sidor-Leszczyńska SO Warszawa
Jerzy Antoni Sieklucki SA Lublin
Andrzej Skowron SR Tarnów
Jacek Sowul SO Suwałki
Agnieszka Stachniak-Rogalska SO Warszawa
Adam Stawowy SR Strzelce Opolskie
Wiesława Stelmaszuk-Taracha SO Lublin
Paweł Stępień SO Rybnik
Paweł Stępień SO Kielce
Dorota Szarek SA Warszawa
Monika Szulkowska SR Warszawa-Żoliborz
Beata Turek SO Bydgoszcz
Agnieszka Walkowiak SR Elbląg
Robert Wasiewicz SO Lublin
Maksymilian Wesołowski SO Warszawa
Tomasz Wierzchowiec SO Opole
Ireneusz Wilczkiewicz SR Rybnik
Jarosław Wilczkowski SR Grójec
Konrad Wytrykowski SN
Gabriela Zalewska-Radzik NSA
Stanisław Zdun SO Warszawa
Marcin Zimak SO Rzeszów
Marek Zugaj SO Lublin
Paweł Zwolak SO Zamość
Jacek Łabuda SO Warszawa
Zbigniew Łupina SR Biłgoraj
Aneta Świdzińska-Kozieł SO Lublin
Marcin Żurawski SR Warszawa M.St.
Renata Żywicka SO Elbląg
Piotr Żywicki SA Gdańsk

Rafał Puchalski (2022)

Kandydat

Rafał Puchalski

Pełnomocnik

Michał Bukiewicz

Podpisy

Imię i nazwisko Instytucja
Beata Adamczyk-Łabuda SO Warszawa
Damian Bar SR Jarosław
Tomasz Berezowski SR Rzeszów
Anna Białobrzeska-Stybel SR Jarosław
Paweł Bronkiewicz SR Stalowa Wola
Michał Bukiewicz SO Warszawa
Beata Bury SO Rzeszów
Marcin Czapski SR Działdowo
Renata Darłak SR Rzeszów
Krzysztof Dembowski SR Nisko
Jan Drąg SR Rzeszów
Wojciech Dudek SR Rzeszów
Marcin Dudzik SR Rzeszów
Edyta Dzielińska SO Warszawa
Bartłomiej Fiejdasz SO Rzeszów
Mariusz Fołta SO Przemyśl
Jadwiga Gil-Pawłowska SR Jarosław
Brygida Gradkowska-Ferenc SO Rzeszów
Artur Grajewski SR Warszawa-Praga
Ewa Hełmecka SR Lubaczów
Anna Jagodzińska-Bajkowska SR Warszawa M.St.
Łukasz Kluska SO Warszawa
Marek Korczyński SO Siedlce
Waldemar Krok SR Dębica
Bogdan Kusz SO Przemyśl
Radosław Lenarczyk SR Piaseczno
Joanna Oliwa SO Warszawa
Łukasz Oliwa SR Rzeszów
Józef Pawłowski SA Rzeszów
Robert Pelewicz SR Tarnobrzeg
Grażyna Pizoń SR Nisko
Grzegorz Pliś SO Rzeszów
Renata Popek SR Jarosław
Tomasz Półtorak SR Przeworsk
Katarzyna Radzik SR Dębica
Przemysław Radzik SA Warszawa
Anna Roszkowska SR Jarosław
Barbara Rzekeć SR Tarnobrzeg
Agnieszka Sidor-Leszczyńska SO Warszawa
Andrzej Skowron SR Tarnów
Agnieszka Stachniak-Rogalska SO Warszawa
Iwona Szalacha SR Katowice
Maciej Szczupak SR Dębica
Joanna Szewczyk SR Stalowa Wola
Monika Szulkowska SR Warszawa-Żoliborz
Agata Szykowny-Poliśkiewicz SR Jarosław
Mira Słodzińska SR Rzeszów
Renata Słowik-Chuchla SO Rzeszów
Alicja Tworek SR Stalowa Wola
Andrzej Wachowski SO Przemyśl
Agnieszka Walkowiak SR Elbląg
Grzegorz Wolak SO Tarnobrzeg
Przemysław Wypych SR Kraków-Krowodrza
Gabriela Zalewska-Radzik NSA
Grzegorz Zarzycki SA Rzeszów
Stanisław Zdun SO Warszawa
Aleksandra Ziółkowska-Majkowska SR Warszawa M. St.
Lucyna Zygmunt SR Jarosław
Aneta Świdzińska-Kozieł SO Lublin

Paweł Styrna (2022)

Kandydat

Paweł Styrna

Pełnomocnik

Michał Bukiewicz

Podpisy

Imię i nazwisko Instytucja
Irena Bochniak SR Kraków Podgórze
Michał Bukiewicz SO Warszawa
Katarzyna Chmura SR Malbork
Elżbieta Czarny-Drożdżejko WSA Kraków
Jędrzej Dessoulavy-Śliwiński SO Kraków
Zygmunt Drożdżejko SO Kraków
Konrad Gwoździewicz SR Oświęcim
Janusz Kmiecik SO Krosno
Norbert Kowal SR Śródmieście
Piotr Kowalski SO Kraków
Waldemar Krok SR Dębica
Michał Lasota SO Elbląg
Piotr Wiesław Maziarz SO Kraków
Witold Mazur SA Katowice
Leszek Mazur SO Częstochowa
Bartłomiej Migda SR Kraków-Nowa Huta
Maciej Mitera SR Warszawa
Ewa Motyczyńska-Pałys SR Wieliczka
Barbara Pankiewicz SO Kraków
Dagmara Pawełczyk-Woicka SO Kraków
Dariusz Pawłyszcze SO Kraków
Robert Pelewicz SR Tarnobrzeg
Mieczysław Potejko SO Kraków
Maciej Pragłowski SR Śródmieście
Michał Puza SR Kraków-Podgórze
Łukasz Roszkowski SR Częstochowa
Berenika Rusek SO Kraków
Andrzej Skowron SR Tarnów
Piotr Skrzyszowski SO Kraków
Sławomir Sokołowski Wojskowy SO Warszawa
Dariusz Stachurski SO Kraków
Joanna Szewczyk SR Stalowa Wola
Agata Szykowny-Poliśkiewicz SR Jarosław
Przemysław Wypych SR Kraków-Krowodrza
Agnieszka Zielińska SO Kraków
Ewa Krystyna Łąpińska SR Jarocin

Stanisław Zdun (2022)

Kandydat

Stanisław Zdun

Pełnomocnik

Maksymilian Wesołowski

Podpisy

Imię i nazwisko Instytucja
Beata Adamczyk-Łabuda SO Warszawa
Agnieszka Bochen SR Warszawa M. St.
Marcin Czerwiński SR Warszawa Śródmieście
Joanna Dolecka SR Warszawa M.St.
Jarosław Dudzicz SR Słubice
Stanisław Gradus-Wojciechowski SO Warszawa
Anna Jagodzińska-Bajkowska SR Warszawa M.St.
Beata Kaszuba SO Warszawa
Maciej Klonowski SR Gdańsk-Północ
Łukasz Kluska SO Warszawa
Joanna Kołodziej-Michałowicz SR Słupsk
Michał Lasota SO Elbląg
Mariusz Matusik SR Wołomin
Konrad Mielcarek SO Warszawa
Marcin Niedźwiedzki SR Warszawa M. St.
Joanna Pąsik SO Warszawa
Przemysław Radzik SA Warszawa
Małgorzata Rola SR Warszawa M. St.
Grzegorz Romaniuk SR Piaseczno
Dominika Schmidt SR Warszawa M. St.
Żaneta Seliga-Kaczmarek SR Warszawa M. St.
Agnieszka Stachniak-Rogalska SO Warszawa
Krzysztof Tarapata SO Warszawa
Maksymilian Wesołowski SO Warszawa
Magdalena Woźniak SR Warszawa M. St.
Natalia Zientara SR Warszawa M. St.
Zbigniew Łupina SR Biłgoraj

Zbigniew Łupina (2022)

Ewa Łąpińska (2022)

Kandydatka

Ewa Łąpińska

Pełnomocniczka

Patrycja Potejko

Podpisy

Imię i nazwisko Instytucja
Ewa Barańska SR Dąbrowa Górnicza
Irena Bochniak SR Kraków Podgórze
Katarzyna Bętkowska SR Zawiercie
Katarzyna Monika Ceglarska-Piłat SR Skierniewice
Katarzyna Małgorzata Dudek SR Jaworzno
Grzegorz Furmankiewicz SO Krosno
Małgorzata Hencel-Święczkowska SR Sosnowiec
Grzegorz Jamróz SO Katowice
Anna Beata Jamróz SR Jaworzno
Kinga Karwot SO Katowice
Małgorzata Kluszczyńska SR Dąbrowa Górnicza
Katarzyna Kokosza-Wąsik SO Katowice
Piotr Kowalski SO Kraków
Mariusz Tomasz Kucharczyk SO Gliwice
Jakob Maziarz SR Dąbrowa Górnicza
Witold Mazur SA Katowice
Leszek Mazur SO Częstochowa
Maciej Mitera SR Warszawa
Marta Maria Mędoń SR Dąbrowa Górnicza
Maciej Ozga SR Dąbrowa Górnicza
Mieczysław Potejko SO Kraków
Patrycja Potejko SO Katowice
Michał Puza SR Kraków-Podgórze
Marek Sidełko SO Katowice
Paweł Styrna SR Wieliczka
Anna Trybek SR Jastrzębie Zdrój
Beata Turek SO Bydgoszcz
Tomasz Łatanik SR Jastrzębie Zdrój
Honorata Łopianowska WSA Warszawa
Zbigniew Łupina SR Biłgoraj

Pozostali sędziowie

W tym sędziowie powołani na wniosek Krajowej Rady Sądownictwa ukształtowanej w trybie określonym przepisami ustawy z dnia 8 grudnia 2017 r. o zmianie ustawy o Krajowej Radzie Sądownictwa oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. z 2018 r., poz 3).
Imię i nazwisko Instytucja
Zuzanna Marta Adamczyk Sąd Apelacyjny w Warszawie
Agnieszka Anioł Sąd Okręgowy w Krakowie
Jacek Bajak Sąd Apelacyjny w Warszawie
Małgorzata Bednarska Sąd Okręgowy w Gdańsku
Danuta Agnieszka Blank Sąd Okręgowy w Gdańsku
Krzysztof Antoni Brancewicz Sąd Apelacyjny w Gdańsku
Agnieszka Brygidyr-Dorosz Sąd Apelacyjny w Warszawie
Katarzyna Brzozowska Sąd Apelacyjny w Gdańsku
Sebastian Marek Brzozowski Sąd Apelacyjny w Gdańsku
Joanna Maria Błażejewska Sąd Okręgowy w Bydgoszczy
Katarzyna Aleksandra Capałowska Sąd Apelacyjny w Warszawie
Jarosław Sebastian Całbecki Sąd Okręgowy w Bydgoszczy
Anna Chabowska Sąd Okręgowy w Gdańsku
Anna Chmielarz Sąd Okręgowy w Krakowie
Dariusz Piotr Chrapoński Sąd Apelacyjny w Katowicach
Dorota Chybicka Sąd Okręgowy w Gdańsku
Marcin Wojciech Cichosz Sąd Okręgowy w Gdańsku
Marcin Andrzej Ciepiela Sąd Apelacyjny w Katowicach
Tomasz Jakub Cockiewicz Sąd Okręgowy w Sosnowcu
Tatiana Łucja Czajkowska Sąd Okręgowy we Włocławku
Maria Ewa Czapiewska Sąd Okręgowy w Elblągu
Magdalena Czaplińska Sąd Okręgowy w Gdańsku
Katarzyna Czerwińska-Koral Sąd Okręgowy w Sosnowcu
Adam Leszek Czerwiński Sąd Apelacyjny w Lublinie
Stella Czołgowska Sąd Okręgowy w Toruniu
Piotr Andrzej Daniszewski Sąd Apelacyjny w Gdańsku
Ewa Maria Dawidowska-Myszka Sąd Okręgowy w Gdańsku
Magdalena Elżbieta Drogowska Sąd Okręgowy w Warszawie
Małgorzata Dulczewska Sąd Okręgowy w Elblągu
Sylwia Małgorzata Durczak-Żochowska Sąd Okręgowy w Bydgoszczy
Agnieszka Dutkiewicz Sąd Okręgowy w Bydgoszczy
Krzysztof Dyl Sąd Okręgowy w Krakowie
Anna Dziergawka Sąd Najwyższy
Stanisław Dziurlikowski Sąd Okręgowy w Toruniu
Iga Renata Dąbrowska Sąd Okręgowy w Krakowie
Urszula Dąbrowska Sąd Apelacyjny w Warszawie
Anna Justyna Długajczyk Sąd Okręgowy w Elblągu
Przemysław Andrzej Feliga Sąd Apelacyjny w Warszawie
Przemysław Stanisław Filipkowski Sąd Apelacyjny w Warszawie
Artur Jacek Fornal Sąd Apelacyjny w Gdańsku
Magdalena Anna Fortuna Sąd Okręgowy w Gdańsku
Małgorzata Anna Fronc Sąd Okręgowy w Krakowie
Marzena Maria Gancarz Sąd Okręgowy w Gdańsku
Beata Golba-Kilian Sąd Apelacyjny w Gdańsku
Kamil Jerzy Gołaszewski Sąd Apelacyjny w Warszawie
Adrianna Anna Gołuńska-Łupina Sąd Okręgowy w Gdańsku
Marzena Barbara Grabda Sąd Okręgowy w Gdańsku
Marcin Mariusz Graczyk Sąd Apelacyjny w Warszawie
Monika Maria Grubba Sąd Okręgowy w Toruniu
Anna Grudniewska Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie
Małgorzata Janina Grzelska Sąd Okręgowy w Bydgoszczy
Joanna Agnieszka Grzempka Sąd Okręgowy w Toruniu
Ewa Grzenkowska Sąd Okręgowy w Gdańsku
Eliza Maria Grzybowska Sąd Okręgowy w Bydgoszczy
Krzysztofa Gutowska Sąd Okręgowy w Słupsku
Anita Agnieszka Górecka Sąd Apelacyjny w Warszawie
Izabela Anna Górnikiewicz-Wróbel Sąd Okręgowy w Gdańsku
Katarzyna Anna Gęsikowska-Pałuka Sąd Okręgowy w Bydgoszczy
Andrzej Edward Haliński Sąd Okręgowy w Gdańsku
Maria Julita Hartuna Sąd Okręgowy w Gdańsku
Maciej Hintertan Sąd Okręgowy w Gdańsku
Anna Grażyna Hrycaj Sąd Apelacyjny w Warszawie
Paweł Maciej Iwaniuk Sąd Apelacyjny w Warszawie
Anna Katarzyna Iwanowska Sąd Okręgowy w Łomży
Katarzyna Agnieszka Jacewicz-Okuniewicz Sąd Okręgowy w Elblągu
Michał Jank Sąd Okręgowy w Gdańsku
Leszek Władysław Jantowski Sąd Apelacyjny w Gdańsku
Dorota Joanna Januszewska Sąd Okręgowy w Bydgoszczy
Paweł Jarosław Jaros Sąd Okręgowy we Włocławku
Paula Jasińska-Drzymała Sąd Okręgowy w Warszawie
Marek Jasiński Sąd Okręgowy w Gdańsku
Katarzyna Kaczmarczyk-Kłak Sąd Apelacyjny w Rzeszowie
Anna Maria Kalbarczyk Sąd Apelacyjny w Warszawie
Grzegorz Wojciech Karcz Wojewódzki Sąd Administracyjny w Krakowie
Łukasz Andrzej Klimowicz Sąd Apelacyjny w Warszawie
Joanna Kocent-Mazurek Sąd Okręgowy w Gdańsku
Jolanta Anna Kocur Sąd Okręgowy we Włocławku
Agnieszka Katarzyna Kokoszczyńska Sąd Okręgowy w Gdańsku
Marcin Piotr Kokoszyński Sąd Apelacyjny w Gdańsku
Karolina Agata Kondracka Sąd Okręgowy w Gdańsku
Hanna Barbara Konrad Sąd Okręgowy w Toruniu
Rafał Korkus Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie
Krzysztof Korzeniewski Sąd Okręgowy w Elblągu
Janusz Kotas Sąd Apelacyjny w Gdańsku
Marcin Karol Kozłowski Sąd Okręgowy w Gdańsku
Marcin Jan Kołakowski Sąd Apelacyjny w Warszawie
Joanna Krajewska Sąd Okręgowy w Elblągu
Magdalena Kruczkowska-Balcerzak Sąd Okręgowy w Bydgoszczy
Bartosz Marek Kulesza Sąd Okręgowy w Elblągu
Tomasz Wiktor Laskowski Sąd Okręgowy w Słupsku
Magdalena Barbara Lemańczyk-Lis Sąd Okręgowy w Gdańsku
Agnieszka Ewa Leszczyńska-Rydlewska Sąd Okręgowy w Bydgoszczy
Dariusz Henryk Leszkiewicz Sąd Okręgowy w Słupsku
Małgorzata Katarzyna Leśniewicz Sąd Okręgowy w Gdańsku
Jakub Mikołaj Litowski Sąd Okręgowy w Toruniu
Sławomir Machnio Sąd Apelacyjny w Warszawie
Marzena Madrak Sąd Okręgowy w Elblągu
Dorota Majerska-Janowska Sąd Apelacyjny w Gdańsku
Anna Kazimiera Makowska-Lange Sąd Apelacyjny w Gdańsku
Karina Barbara Maksym Sąd Apelacyjny w Katowicach
Piotr Paweł Maksymowicz Sąd Okręgowy w Warszawie
Paula Markiewicz Sąd Okręgowy w Gdańsku
Piotr Markiewicz Sąd Okręgowy w Gdańsku
Urszula Anna Martenka Sąd Okręgowy w Toruniu
Owidiusz Beniamin Mazurkiewicz Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie
Leszek Mering Sąd Apelacyjny w Gdańsku
Elżbieta Ewa Milewska Czaja Sąd Apelacyjny w Gdańsku
Leon Miroszewski Sąd Apelacyjny w Szczecinie
Grzegorz Misina Sąd Apelacyjny w Katowicach
Beata Jolanta Miszewska-Odya Sąd Okręgowy w Bydgoszczy
Anna Teresa Morawska Sąd Okręgowy w Gdańsku
Lucyna Ewa Morys-Magiera Sąd Apelacyjny w Katowicach
Joanna Mrozek Sąd Apelacyjny w Warszawie
Małgorzata Daria Mączkowska Sąd Apelacyjny w Warszawie
Mariusz Nowicki Sąd Apelacyjny w Gdańsku
Agnieszka Izabela Oczkowska-Kochańska Sąd Okręgowy w Gdańsku
Dagmara Małgorzata Olczak-Dąbrowska Sąd Apelacyjny w Warszawie
Jolanta Teresa Olszewska-Dubowicz Sąd Okręgowy w Gdańsku
Jarosław Mirosław Olszewski Sąd Okręgowy w Gdańsku
Agnieszka Elżbiea Orlik-Szeligowska Sąd Okręgowy we Włocławku
Mariusz Jacek Orlikowski Sąd Okręgowy w Gdańsku
Wojciech Jerzy Paluch Sąd Apelacyjny w Katowicach
Piotr Artur Pancer Sąd Okręgowy w Gdańsku
Agnieszka Klaudia Pawłowska Sąd Apelacyjny w Lublinie
Małgorzata Wioletta Perek-Zgoda Sąd Okręgowy w Krakowie
Iwona Piekańska-Szymańska Sąd Okręgowy w Bydgoszczy
Agnieszka Zofia Piotrowska Sąd Okręgowy w Gdańsku
Joanna Ewa Piwowarun-Kołakowska Sąd Apelacyjny w Warszawie
Jolanta Piątek Sąd Okręgowy w Gdańsku
Justyna Hanna Piś-Barganowska Sąd Okręgowy w Toruniu
Maciej Karol Plaskacz Sąd Okręgowy w Toruniu
Marcin Rosik Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie
Monika Agnieszka Rosłan-Karasińska Sąd Apelacyjny w Warszawie
Marcin Rowicki Sąd Apelacyjny w Warszawie
Larysa Rozmarynowicz Sąd Okręgowy w Toruniu
Marta Karolina Rusiecka Sąd Okręgowy we Włocławku
Rafał Sławomir Ryś Sąd Apelacyjny w Gdańsku
Stanisław Sadowski Sąd Okręgowy w Toruniu
Karolina Monika Sarzyńska Sąd Apelacyjny w Gdańsku
Bartosz Sitkiewicz Sąd Okręgowy we Włocławku
Małgorzata Siwek Sąd Okręgowy w Krakowie
Justyna Ewa Skórzewska Sąd Okręgowy w Gdańsku
Adam Maciej Skórzewski Sąd Okręgowy w Gdańsku
Justyna Teresa Socha Sąd Okręgowy w Gdańsku
Justyna Sosnowy Sąd Okręgowy w Gdańsku
Filip Sporek Sąd Apelacyjny w Gdańsku
Ewa Anna Spychała Sąd Okręgowy w Bydgoszczy
Aleksandra Krystyna Stefanowska Sąd Okręgowy w Gdańsku
Anna Monika Strączyńska Sąd Apelacyjny w Warszawie
Sylwia Ewa Suska-Obidowska Sąd Okręgowy w Bydgoszczy
Anna Szanciło Sąd Apelacyjny w Warszawie
Joanna Ewa Szatan Sąd Okręgowy w Sosnowcu
Adrianna Karolina Szewczyk-Kubat Sąd Apelacyjny w Warszawie
Krzysztof Piotr Szfrański Sąd Okręgowy w Słupsku
Zofia Szlendak-Karwowska Sąd Okręgowy w Gdańsku
Andrzej Szliwa Sąd Apelacyjny we Wrocławiu
Izabela Maria Szumniak Sąd Apelacyjny w Warszawie
Dominik Sękowski Sąd Okręgowy w Poznaniu
Małgorzata Elżbieta Sławińska Sąd Apelacyjny w Warszawie
Ewelina Tomczuk Sąd Okręgowy w Gdańsku
Beata Maria Torbus Sąd Apelacyjny w Katowicach
Anna Trochanowska-Wojtycka Sąd Okręgowy w Bydgoszczy
Grzegorz Janusz Tyliński Sąd Apelacyjny w Warszawie
Marta Urbańska Sąd Apelacyjny w Gdańsku
Agnieszka Helena Wachowicz-Mazur Sąd Apelacyjny w Warszawie
Monika Anna Wasilewska Sąd Okręgowy w Gdańsku
Marzena Anna Wasilewska Sąd Apelacyjny w Warszawie
Magdalena Maria Wcisło-Szczygieł Sąd Okręgowy w Gdańsku
Tomasz Weiert Sąd Okręgowy w Elblągu
Dominika Katarzyna Wetoszka Sąd Okręgowy w Gdańsku
Elżbieta Wiatrzyk-Wojciechowska Sąd Apelacyjny w Warszawie
Ewa Wilińska Sąd Okręgowy w Ostrołęce
Angelika Magdalena Willma Sąd Okręgowy w Gdańsku
Marcin Marek Winczewski Sąd Okręgowy w Bydgoszczy
Agnieszka Maria Witczak-Słoczyńska Sąd Apelacyjny w Gdańsku
Beata Anna Witkowska Sąd Okręgowy w Gdańsku
Joanna Wojnicka-Blicharz Sąd Okręgowy w Gdańsku
Andrzej Wojtaszko Sąd Okręgowy w Gdańsku
Jacek Maciej Wojtycki Sąd Okręgowy w Bydgoszczy
Joanna Wołoszyk Sąd Okręgowy w Bydgoszczy
Katarzyna Wróblewska Sąd Apelacyjny w Warszawie
Wojciech Włosiński Sąd Okręgowy w Gdańsku
Igor Mateusz Zduński Sąd Okręgowy w Bydgoszczy
Maja Małgorzata Zielińska Sąd Okręgowy w Toruniu
Olgierd Wojciech Zieliński Sąd Okręgowy w Toruniu
Łukasz Dominik Zioła Sąd Okręgowy w Gdańsku
Marek Ziębiński Sąd Apelacyjny w Katowicach
Wiesław Marek Łukaszewski Sąd Apelacyjny w Gdańsku
Izabela Anna Żurek Sąd Okręgowy w Gdańsku
Katarzyna Jadwiga Żymełka Sąd Apelacyjny w Katowicach